Rychlé půjčky do 10 minut
Půjčky do 10 minut Nástrahy půjček Půjčky v ČR Na co si dát pozor Desatero pro půjčky Parametry půjčky Nebankovní společnosti
Upozornění: Tento článek byl zveřejněn v minulosti a publikované informace již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Vaši situaci s bydlením Vám pomůže vyřešit půjčka na bydlení

Máte dluhy? Víme, jak je zkrotit!

21.6.2013

Vzít si půjčku není vůbec složité, a proto se není čemu divit, že alespoň jeden závazek má v dnešní době drtivá většina lidí. Možná jste se i vy dostali do potíží a půjčku jste si sjednali. Jenže nezůstalo jen u jedné a najednou to byla druhá, třetí čtvrtá – a teď jich máte tolik, že nad nimi ztrácíte kontrolu.

Proto vám v dnešním článku poradíme, jak vaše dluhy zkrotit.

Udělejte si přehled o vaší finanční situaci

V první řadě si najděte čas a udělejte si představu, jak jste na tom po finanční stránce. I když se to tak na první pohled nezdá, i jedna drobná půjčka může být pro váš rozpočet obrovskou zátěží, kterou může hravě zkomplikovat dlouhodobá nemoc nebo ztráta zaměstnání. Sepište si seznam příjmů a seznam výdajů, sestavte rozpočet – z těchto čísel následně usoudíte, kde si můžete dovolit utáhnout si opasky a v jaké oblasti vaše výdaje trochu omezit.


Víte, komu vlastně dlužíte?

Nemít přehled o počtu sjednaných půjček je jedna věc, daleko horším problémem je nemít přehled o všech věřitelích, se kterými jste se domluvili na poskytnutí úvěru. I v tomto se snažte udělat pořádek a sepište si seznam všech společností a institucí, kterým dlužíte.

Oddlužení jako jedna z možných cest

Jednou z možností, jak dostat všechny vaše dluhy pod kontrolu, je vyhlášení osobního bankrotu. Cesta to sice není nejjednodušší, ale pokud bude vaše žádost u krajského soudu schválena, můžete mít po několika letech splácení za určitých podmínek od všech dluhů a závazků jednou provždy svatý klid. Po dobu pěti let sice budete žít z minima, ale za představu finanční svobody to jistě stojí.


Související texty:

Jak sestavit rozpočet?Půjčka na exekuci jako nejlepší řešení?Zkroťte své dluhy a držte je pod kontrolouSMS půjčky jednoduše - i na složenkuDávejte si pozor na rizikové úvěryKalkulačka konsolidace půjčekJak se zbavit dluhu?SMS půjčka bez registračního poplatkuInformace o rychlé půjčce před výplatouSMS půjčka ihned na bankovní účetPoptávka půjček onlineRychlé půjčky bez doložení příjmůSMS půjčky do 15 minutOnline žádost

Jak probíhá exekuceCo je směnka a její náležitosti


© 2014 Půjčky-do-10-minut.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů ve smyslu zák. 257/2016 Sb.