Rychlé půjčky do 10 minut
Půjčky do 10 minut Nástrahy půjček Půjčky v ČR Na co si dát pozor Desatero pro půjčky Parametry půjčky Nebankovní společnosti
Upozornění: Tento článek byl zveřejněn v minulosti a publikované informace již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Vaši situaci s bydlením Vám pomůže vyřešit půjčka na bydlení

Rychlé SMS půjčky

11.2.2015

Ne každý měsíc se nám podaří vyjít do výplaty. Snad každému se už alespoň jednou stalo, že týden před výplatou peníze zkrátka nebyly a pokud v takové situaci nemáte rezervu na kreditní kartě, kontokorentu nebo Vám nikdo peníze není schopen půjčit, může nastat problém. Naštěstí jsou zde pro tyto situace malé rychlé nebankovní půjčky – rychlé SMS půjčky do 15 minut na účet.

Krátkodobé půjčky do 5000 Kč

Jedná se o krátkodobé půjčky na maximálně 30 dní, zpravidla jde o půjčky na op do 5000 případně do 10000 Kč. Kromě rychlosti se tyto nebankovní produkty vyznačují také velmi dobrou dostupností – nebankovní společnosti, které tyto malé úvěry poskytují, až na výjimky nevyžadují potvrzení o příjmech. Pro urychlení celého procesu vyřizování u nižších částek (do 4999 Kč) není nutné u některých SMS půjček do 15 minut ani podepisovat smlouvu nebo předkládat občanský průkaz.


Žádost online, peníze do 15 minut

O tyto rychlé půjčky je možné žádat elektronicky prostřednictvím online formuláře, kde se nejdříve zaregistrujete – vyplníte své jméno, adresu a číslo bankovního účtu, a pak už si jen zvolíte částku a dobu splatnosti a žádost odešlete. Pokud jste v systému již zaregistrováni, máte také možnost požádat o peníze prostřednictvím SMS z Vašeho mobilu. Po odeslání je žádost je bleskově posouzena a během chvilky se dozvíte, zda Vám byla půjčka schválena. V kladném případě jsou Vám peníze okamžitě zaslány na Váš účet, takže není výjimkou, že je budete mít již do 15 minut od schválení.

Nevýhody

Nevýhodou SMS půjček do 15 minut je poměrně vysoká úroková sazba a RPSN – až několikanásobně vyšší než u běžných nebankovních půjček. Je to ale cena za rychlost a dostupnost těchto půjček.
Související texty:

Jak sestavit rozpočet?Půjčka na exekuci jako nejlepší řešení?Zkroťte své dluhy a držte je pod kontrolouSMS půjčky jednoduše - i na složenkuDávejte si pozor na rizikové úvěryKalkulačka konsolidace půjčekJak se zbavit dluhu?SMS půjčka bez registračního poplatkuInformace o rychlé půjčce před výplatouSMS půjčka ihned na bankovní účetPoptávka půjček onlineRychlé půjčky bez doložení příjmůSMS půjčky do 15 minutOnline žádost

Jak probíhá exekuceCo je směnka a její náležitosti


Související informace:

Další info na téma půjčka ihned do 10 minut jsou pro Vás dostupné na stránkách Maxi-Půjčky.cz.
Informace o Půjčce bez doložení příjmů naleznete zde na této stránce. Vše si v klidu přečtěte z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

© 2014 Půjčky-do-10-minut.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů ve smyslu zák. 257/2016 Sb.