Rychlé půjčky do 10 minut
Půjčky do 10 minut Nástrahy půjček Půjčky v ČR Na co si dát pozor Desatero pro půjčky Parametry půjčky Nebankovní společnosti
Upozornění: Tento článek byl zveřejněn v minulosti a publikované informace již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Vaši situaci s bydlením Vám pomůže vyřešit půjčka na bydlení

Nebankovní SMS půjčka ihned na účtě

25.10.2014

Neradi komunikujete s bankami a neradi navštěvujete či čekáte na jejich pobočkách? Pravděpodobně budete tedy uvažovat o jiném řešení rychlé půjčky. Některé soukromé firmy nabízí takzvané SMS půjčky ihned na bankovní účet - rychlé půjčky, kdy jsou do několika minut od žádosti o půjčku odeslány peníze na účet klienta.

Aby však peníze dorazily prakticky okamžitě, je třeba, abyste měli účet u stejné banky jako firma. Pokud máte účet u jiné banky, můžete peníze dostat za přibližně 1-2 dny. Toto omezení není způsobeno firmou, která peníze půjčuje ale systémem bankovních převodů. Toto zdržení má jistě své opodstatnění, o kterém si zájemce může přečíst na odborných stránkách nebo pravděpodobně i u České Národní banky.


Jak se ujistit že peníze přijdou hned

Zájemce o SMS půjčky ihned tedy potřebuje zjistit, zda mu firma odešle peníze hned a tyto dorazí okamžitě. Některé firmy na svých webových, nebo také internetových stránkách uvádějí, u kterých bank mají své účty. Díky této informaci může zájemce ihned vidět, zda je pro něho tato firma zajímavá a pravděpodobně tuto firmu upřednostní - pokud mu přijdou její poplatky za půjčku přiměřené.

Pokud firma neuvádí svá čísla účtů, pravděpodobně nezbyde jiná možnost, než se zeptat například po telefonu a ujistit se jak to je. Při telefonickém hovoru je také dobré se zeptat na všechny věci, které zájemce zajímají, i ty nepříjemné. Důležité je vědět za jak dlouho bude půjčka schválena. Odeslání SMSky ještě neznamená, že jsou již peníze odesílány na účet zákazníka.

Výhody SMS půjčky ihned

SMS půjčka ihned na bankovním účtě bývá samozřejmě konstruována tak, aby byla co nejrychlejší jak pro klienta, tak pro firmu. Zájemce může tuto půjčku získat většinou i se záznamem v registru anebo bez dokladů o výši měsíčního příjmu.


Související texty:

Jak sestavit rozpočet?Půjčka na exekuci jako nejlepší řešení?Zkroťte své dluhy a držte je pod kontrolouSMS půjčky jednoduše - i na složenkuDávejte si pozor na rizikové úvěryKalkulačka konsolidace půjčekJak se zbavit dluhu?SMS půjčka bez registračního poplatkuInformace o rychlé půjčce před výplatouSMS půjčka ihned na bankovní účetPoptávka půjček onlineRychlé půjčky bez doložení příjmůSMS půjčky do 15 minutOnline žádost

Jak probíhá exekuceCo je směnka a její náležitosti


Související informace:

Další info na téma půjčka ihned do 10 minut jsou pro Vás dostupné na stránkách Maxi-Půjčky.cz.
Informace o Půjčce bez doložení příjmů naleznete zde na této stránce. Vše si v klidu přečtěte z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

© 2014 Půjčky-do-10-minut.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů ve smyslu zák. 257/2016 Sb.