Rychlé půjčky do 10 minut
Půjčky do 10 minut Nástrahy půjček Půjčky v ČR Na co si dát pozor Desatero pro půjčky Parametry půjčky Nebankovní společnosti
Upozornění: Tento článek byl zveřejněn v minulosti a publikované informace již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Vaši situaci s bydlením Vám pomůže vyřešit půjčka na bydlení

Na co si dát u půjček pozor

31.10.2015

Když si půjčujeme peníze, pravděpodobně se nacházíme v situaci, kdy danou částku požadujeme velmi urgentně a nestihneme si pohlídat všechna možná rizika, která jsou s půjčkou spojena. Lehce se tak může stát, že naletíme nějakému podvodníkovi.

Na co si tedy dávat pozor v první řadě?

Při výběru půjčky se pravděpodobně budeme dívat na nespočet inzerátů a reklam od nejrůznějších společností a poskytovatelů. Je velmi vhodné už v této chvíli být velmi obezřetný a na podezřelé inzeráty pokud možno vůbec nereagovat.

Vybírejte si známé a renomované společnosti

Všímejte si pouze nabídek známých a prověřených bankovních nebo nebankovích společností a pokud Vás zaujme inzerát nějaké neznámé společnosti, vždy si o této formě zjistěte podrobné informace.

Naštěstí dnes v době internetu to nemusí být příliš velký problém - pokud někdo měl špatnou zkušenost s tou či onou společností, rád se o tuto kušenost podělí například na některém internetovém fóru na téma půjčky.

Pozor na předzažená volání 0900

U prohlížení nabídky rovněž dejte pozor na další věc - pokud možno se vyvarujte volání na nabídky půjček, kde telefonní číslo začíná 0900 - jedná se o záměrně předražené telefonní linky a zpravidla jediným cílem těchto "poskytovatelů" půjček je prostřednictvím telefonu z Vás vylákat stovky nebo tisíce Kč. To že nakonec žádnou půjčku nedostanete, není asi nutné připomínat


Doporučujeme:
Slyšeli jste už někdy pojem kryptoměna? Jedná se o digitální peníze, jejichž hodnota je daná nabídkou a poptávkou. První a asi nejznámější jsou bitcoiny. Na co je to dobré? Do kryptoměny lidé investují peníze. Vyoká míra kolísání zaručuje vysoký potenciál tohoto typu investování.
Související texty:

Jak sestavit rozpočet?Půjčka na exekuci jako nejlepší řešení?Zkroťte své dluhy a držte je pod kontrolouSMS půjčky jednoduše - i na složenkuDávejte si pozor na rizikové úvěryKalkulačka konsolidace půjčekJak se zbavit dluhu?SMS půjčka bez registračního poplatkuInformace o rychlé půjčce před výplatouSMS půjčka ihned na bankovní účetPoptávka půjček onlineRychlé půjčky bez doložení příjmůSMS půjčky do 15 minutOnline žádost

Jak probíhá exekuceCo je směnka a její náležitosti


Související informace:

Půjčky do několika minut jsou rychlé a dostupné pro všechny - více info na Maxi-Půjčky.cz.
Informace o Půjčce bez doložení příjmů naleznete zde na této stránce. Vše si v klidu přečtěte z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

© 2014 Půjčky-do-10-minut.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů ve smyslu zák. 257/2016 Sb.