Rychlé půjčky do 10 minut
Půjčky do 10 minut Nástrahy půjček Půjčky v ČR Na co si dát pozor Desatero pro půjčky Parametry půjčky Nebankovní společnosti
Upozornění: Tento článek byl zveřejněn v minulosti a publikované informace již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Vaši situaci s bydlením Vám pomůže vyřešit půjčka na bydlení

Rychlá SMS půjčka bez 1 Kč

19.8.2013

SMS půjček je na našem trhu celá řada a za dobu, co je tento typ mikroúvěru u nás dostupný, již získaly velkou oblibu. Ač je žádost o SMS půjčku zpravidla velmi rychlá a pohodlná, u některých půjček se setkáváme s nuntostí zaslat registrační poplatek 1 Kč na účet věřitelské společnosti.

To na někoho, kdo si zrovna potřebuje půjčit, může působit poněkud rozpačitě - proč by měl posílat peníze za službu, kterou ještě nedostal?

SMS půjčky bez popltaků

I když se jedná o symbolický poplatek, ukazuje se, že řadu lidí tato operace odradí a hledají půjčku u jiné společnosti. V podlední době proto některé z nebankovních společností, které se zabývají poskytováním rychlých SMS půjček od tohoto požadavku ustupují a dnes lze získat i SMS půjčku bez 1 Kč zaslané na účet věřitele.


Rychlost a pohodlnost

Žádost o půjčku, kdyžnemusíte posílat poplatky předem na cizí bankovní účet, se tak ještě urychlí - stačí pak v registračním formuláři vyplnit své osobní údaje a místo zaslání 1 Kč pošlete potvrzovací SMS na dané číslo. SMS je standardní a neplatíte za ni víc, než za běžnou SMSku. SMS půjčky bez 1 Kč popaltku jsou tak ještě rychlejší a pohodlnější.

SMS půjčky bez poplatku 1 Kč

Mezi společnostmi, které nebazírují na zaísání registračních poplatků, najdeme CreditOn, Ferratum nebo třeba Půjčkomat.cz U NetCreditu žadatel ověřovací poplatek posílá, ale jedná se o 1 haléř. SMS půjčky bez 1 Kč a bez příjmu Vám tak snadno a rychle mohou pomoci vyřešit Vaše akutní finanční těžkosti.


Související texty:

Jak sestavit rozpočet?Půjčka na exekuci jako nejlepší řešení?Zkroťte své dluhy a držte je pod kontrolouSMS půjčky jednoduše - i na složenkuDávejte si pozor na rizikové úvěryKalkulačka konsolidace půjčekJak se zbavit dluhu?SMS půjčka bez registračního poplatkuInformace o rychlé půjčce před výplatouSMS půjčka ihned na bankovní účetPoptávka půjček onlineRychlé půjčky bez doložení příjmůSMS půjčky do 15 minutOnline žádost

Jak probíhá exekuceCo je směnka a její náležitosti


Související informace:

Další info na téma půjčka ihned do 10 minut jsou pro Vás dostupné na stránkách Maxi-Půjčky.cz.
Informace o Půjčce bez doložení příjmů naleznete zde na této stránce. Vše si v klidu přečtěte z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

© 2014 Půjčky-do-10-minut.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů ve smyslu zák. 257/2016 Sb.