Rychlé půjčky do 10 minut
Půjčky do 10 minut Nástrahy půjček Půjčky v ČR Na co si dát pozor Desatero pro půjčky Parametry půjčky Nebankovní společnosti
Upozornění: Tento článek byl zveřejněn v minulosti a publikované informace již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Vaši situaci s bydlením Vám pomůže vyřešit půjčka na bydlení

Půjčka bez doložení příjmů

28.11.2014

Jak je to na finančním trhu v oblasti půjček bez doložení příjmů? Jestliže jste v situaci, kdy nemáte jinou možnost než si vzít půjčku, pravděpodobně zajdeme do banky, u které máme účet nebo do banky u které jsme viděli zajímavou nabídku na půjčku. Některé banky však vyžadují, abyste si u nich zařídili osobní bankovní účet. V případě potřeby rychlé půjčky však není příliš příjemné trávit čas zakládáním nového bankovního účtu.

Banka Vám nepůjčí bez doložení příjmů

Měli byste také vědět, že banky půjčují jen v případě, že jim prokážete, že máte příjem ze zaměstnání anebo z podnikání. Jestliže jste bez práce, nechce se Vám dokládat příjem anebo ani ho doložit nemůžete, nezbyde vám pravděpodobně jiná možnost než půjčka bez doložení příjmů od soukromé firmy.

Je možné, že by se vám mohlo podařit najít nějakého známého nebo rodinného příslušníka, který by vám půjčil. Pravděpodobně však ani on nemá peníze nazbyt. Navíc půjčovat si někoho těžce naspořené úspory ve stavu nezaměstnaném nemusí být zrovna ideální. A kdo tedy nabízí půjčky pro nezaměstnané?

Půjčku získáte od soukromé firmy

Pokud nechcete obtěžovat známé, máte možnost získat takzvanou nebankovní půjčku bez dokládání příjmů. Půjčka bez doložení příjmů je nabízena mnoha firmami v České republice již léta. Má mnohé výhody a také nevýhody. Mezi výhody určitě patří nenáročnost na získání tohoto úvěru, rychlost získání půjčky. Mezi negativa je bezesporu vyšší cena půjčky - je třeba přeplatit více peněz než kdybyste půjčovali u banky. Avšak nemá asi cenu se tím zabývat, protože pokud nemáte možnost doložit příjem, u banky peníze nezískáte.
Související texty:

Jak sestavit rozpočet?Půjčka na exekuci jako nejlepší řešení?Zkroťte své dluhy a držte je pod kontrolouSMS půjčky jednoduše - i na složenkuDávejte si pozor na rizikové úvěryKalkulačka konsolidace půjčekJak se zbavit dluhu?SMS půjčka bez registračního poplatkuInformace o rychlé půjčce před výplatouSMS půjčka ihned na bankovní účetPoptávka půjček onlineRychlé půjčky bez doložení příjmůSMS půjčky do 15 minutOnline žádost

Jak probíhá exekuceCo je směnka a její náležitosti


Související informace:

Půjčky do 10 minut jsou rychlé a dostupné pro všechny - více info na Maxi-Půjčky.cz.
Informace o Půjčce bez doložení příjmů naleznete zde na této stránce. Vše si v klidu přečtěte z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

© 2014 Půjčky-do-10-minut.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů ve smyslu zák. 257/2016 Sb.