Rychlé půjčky do 10 minut
Půjčky do 10 minut Nástrahy půjček Půjčky v ČR Na co si dát pozor Desatero pro půjčky Parametry půjčky Nebankovní společnosti
Upozornění: Tento článek byl zveřejněn v minulosti a publikované informace již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Vaši situaci s bydlením Vám pomůže vyřešit půjčka na bydlení

SMS půjčky na složenku jednoduše

3.7.2013

Nevlastníte bankovní účet nebo jej v důsledku probíhající exekuce momentálně nemůžete používat, ale hodila by se vám rychlá finanční pomoc v podobě půjčky? Pak neskládejte hlavu do dlaní, neboť i pro vás existuje snadno dostupné řešení, které se nazývá SMS půjčka na složenku!

SMS půjčka na složenku od nebankovních společností

Nebankovní půjčky jsou v dnešní době hodně rozšířené. I když jsou snadno dostupné a zažádat o ně může prakticky kdokoli, jednou z podmínek je vlastnictví běžného účtu. Ne každý jej ale má, nebo jím může disponovat. V takovém případě přichází na řadu SMS půjčka na složenku, jež rovněž spadá mezi nebankovní produkty, ale na rozdíl od jiných půjček nevyžaduje účet v bance.


Jaké má tento typů půjčky výhody a nevýhody?

Dobrou zprávou je, že u SMS půjčky na složenku nepotřebujete účet. Peníze vám v případě schválení budou zaslány do schránky ve formě složenky. I tento druh půjčky ale má své mouchy a to v podobě dlouhého čekání na potřebné finance. Zpravidla trvá 2-3 dny, než se vám složenka s penězi objeví ve schránce.

Jak si vybrat z konkurence

SMS půjčku na složenku poskytují i známé instituce – jako například CreditOn, Ferratum, Via SMS a další. Díky tomu se nabídka jednotlivých produktů rozrůstá a je složité mezi nimi najít ten nejlepší. Ještě než se definitivně rozhodnete pro jednu ze společností, porovnejte si jejich nabídky. Jedině tak zjistíte, která instituce vám může nabídnout skutečně jen to nejlepší.

Je třeba mít se na pozoru?

Ačkoli je tento typ půjčky snadno dostupný a může pomoci mnoha lidem, pamatujte, že se nejedná o vhodný způsob, jak řešit dlouhodobé finanční závazky a dluhy. SMS půjčka na složenku je krátkodobá půjčka, se kterou byste se v případě nesplacení mohli dostat do mnohem horších problémů.


Související texty:

Jak sestavit rozpočet?Půjčka na exekuci jako nejlepší řešení?Zkroťte své dluhy a držte je pod kontrolouSMS půjčky jednoduše - i na složenkuDávejte si pozor na rizikové úvěryKalkulačka konsolidace půjčekJak se zbavit dluhu?SMS půjčka bez registračního poplatkuInformace o rychlé půjčce před výplatouSMS půjčka ihned na bankovní účetPoptávka půjček onlineRychlé půjčky bez doložení příjmůSMS půjčky do 15 minutOnline žádost

Jak probíhá exekuceCo je směnka a její náležitosti


© 2014 Půjčky-do-10-minut.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů ve smyslu zák. 257/2016 Sb.